Sıra Gögüs No Ad Soyad Kulüp Mesafe Kategori Tur1 Brüt Zaman Net Zaman
1 49 İBRAHİM HALİL DİŞİKIRIK URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:21:54.37 00:46:57.70 00:44:08.74
2 29 MAHMUT  NEDİM DONDURMACI URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:23:18.72 00:47:00.90 00:44:13.53
3 328 SAMİ BOLAT ADANA MASTERLERİ SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:23:14.58 00:48:15.88 00:45:13.32
4 196 HÜSEYİN KARŞIGİL FERDİ 10K Erkek 40-44 00:23:07.30 00:48:40.65 00:45:52.43
5 338 HALİL ÖZKATAR URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:23:19.50 00:50:43.64 00:47:56.58
6 327 HİKMET YILMAZ ADANA MASTERLERİ SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:24:35.95 00:51:19.63 00:48:15.94
7 311 MUSTAFA SATIŞ FERDİ 10K Erkek 40-44 00:26:08.67 00:53:35.54 00:50:46.93
8 98 ORHAN ÜNLÜ İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:26:23.23 00:54:04.64 00:51:11.21
9 84 NAİL DURMUŞ ADANA MASTERLERİ SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:26:08.86 00:54:25.23 00:51:15.34
10 6 FARUK DOĞAN ÇAYIROVA GENÇLER VE MASTERLER ATL. SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:27:42.39 00:55:17.54 00:52:14.49
11 30 LEVENT ESEN URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:26:26.14 00:55:25.25 00:52:33.44
12 21 AHMET FARUK İDRİSOĞLU URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:26:31.02 00:55:45.49 00:52:57.82
13 144 TURGUT SUTAŞ FERDİ 10K Erkek 40-44 00:27:18.57 00:56:50.29 00:53:57.70
14 464 KAZIM ŞENGÜL FERDİ 10K Erkek 40-44 00:26:56.94 00:57:24.52 00:54:34.29
15 324 İBRAHİM DERİCİOGLU FERDİ 10K Erkek 40-44 00:28:24.32 00:57:46.96 00:54:49.09
16 353 YAŞAR DOĞAN ÇAYIROVA GENÇLER VE MASTERLER ATL. SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:27:41.37 00:59:57.29 00:56:52.18
17 306 MUSTAFA MERT FERDİ 10K Erkek 40-44 00:29:20.38 01:00:11.61 00:57:23.50
18 308 ALİ AYAR FERDİ 10K Erkek 40-44 00:28:57.68 01:00:11.77 00:57:24.82
19 293 CABİR MIZRAKLI FERDİ 10K Erkek 40-44 00:29:29.19 01:00:55.97 00:58:03.40
20 116 CELALETİN  MIZRAKLI URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:31:38.65 01:01:19.98 00:58:14.68
21 32 MURAT TOPRAK URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:29:16.07 01:03:20.10 01:00:28.51
22 175 MEHMET ÖZER FERDİ 10K Erkek 40-44 00:31:39.14 01:04:01.34 01:00:55.82
23 31 MEHMET AVCI FERDİ 10K Erkek 40-44 00:31:33.66 01:04:11.46 01:01:14.01
24 18 MUSA YAZICI ÇAYIROVA GENÇLER VE MASTERLER ATL. SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:31:40.09 01:04:25.45 01:01:22.89
25 244 İBRAHİM  ERASLAN FERDİ 10K Erkek 40-44 00:31:46.05 01:05:13.49 01:02:16.48
26 170 SAADETTİN ÇİCEK ADANA MASTERLERİ SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:31:42.08 01:05:20.54 01:02:09.71
27 340 TAMER ÇAMKIRAN ADIM ADIM 10K Erkek 40-44 00:32:26.63 01:05:28.43 01:02:18.98
28 72 AHMET DOĞAN FERDİ 10K Erkek 40-44 00:32:00.27 01:05:51.58 01:02:55.31
29 460 ATİLLA DİNCER URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:35:09.07 01:13:42.11 01:10:46.34
30 154 HAKAN TOY FERDİ 10K Erkek 40-44 00:35:14.01 01:13:52.24 01:10:50.42
31 176 RAMAZAN ÇAĞLAR FERDİ 10K Erkek 40-44 00:38:42.36 01:19:18.26 01:16:25.63
32 483 AYHAN İZOLU FERDİ 10K Erkek 40-44 00:41:09.22 01:21:31.12 01:18:35.80
33 234 ÖMER ALTUN FERDİ 10K Erkek 40-44 00:39:58.31 01:22:08.62 01:19:07.67
34 11 MUSTAFA KÖSE ÇAGET 10K Erkek 40-44 00:53:57.57 01:49:45.59 01:46:33.06