Sıra Gögüs No Ad Soyad Kulüp Mesafe Kategori Tur1 Brüt Zaman Net Zaman
1 392 MEHMET SOYTURK FERDİ 10K Erkek 18-34 00:17:32.68 00:37:20.61 00:34:33.92
2 477 İSA ÖZÇELİK FERDİ 10K Erkek 18-34 00:18:08.72 00:38:37.16 00:35:50.67
3 398 FURKAN AKSUOĞLU TRABZONSPOR 10K Erkek 18-34 00:19:31.58 00:40:47.59 00:38:00.52
4 288 MAHSUN TOĞA FERDİ 10K Erkek 18-34 00:19:22.68 00:41:29.49 00:38:40.70
5 122 MAHMUT ÇİFTÇİ URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 18-34 00:20:22.85 00:42:50.96 00:40:02.15
6 292 DAVUT MENDİ FERDİ 10K Erkek 18-34 00:20:39.03 00:43:18.24 00:40:29.05
7 63 ABDURRAHMAN KARAKAYA ADANA MASTERLERİ SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 50-54 00:21:08.18 00:43:56.14 00:41:06.26
8 329 ALPEREN  KIRATİK FERDİ 10K Erkek 18-34 00:21:18.74 00:44:07.25 00:41:20.54
9 300 SUAT DEMİRCİ KOCAELİ ATLETİZM KULÜBÜ 10K Erkek 45-49 00:21:16.31 00:44:57.91 00:41:58.21
10 125 MAHMUT BULUT URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 18-34 00:21:02.78 00:45:04.06 00:42:14.05
11 344 MEHMET ALİ SEZER FERDİ 10K Erkek 35-39 00:21:20.66 00:45:04.64 00:42:17.25
12 435 HALİL  ÇİFTÇİ URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 18-34 00:21:43.60 00:45:27.01 00:42:37.49
13 298 SALİH YILDIZ FERDİ 10K Erkek 45-49 00:21:41.90 00:45:36.81 00:42:45.09
14 168 RİDVAN SAHİN URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 18-34 00:22:07.13 00:45:43.41 00:42:52.53
15 64 HASAN ÇALIK ADANA MASTERLERİ SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 50-54 00:21:47.73 00:45:56.78 00:43:06.45
16 215 MUSTAFA ÇELİK FERDİ 10K Erkek 50-54 00:21:46.19 00:45:59.99 00:43:08.53
17 217 ALİ POLAT TARSUS MASTERLERİ SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 45-49 00:22:10.85 00:46:50.56 00:43:52.67
18 49 İBRAHİM HALİL DİŞİKIRIK URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:21:54.37 00:46:57.70 00:44:08.74
19 29 MAHMUT  NEDİM DONDURMACI URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:23:18.72 00:47:00.90 00:44:13.53
20 322 ALİ ÖZDEMİR ADANA MASTERLERİ SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 50-54 00:22:26.01 00:47:27.68 00:44:35.63
21 145 YASİN AVCI BURSA MASTERLERİ ATL.KULÜBÜ 10K Erkek 35-39 00:22:48.92 00:47:38.32 00:44:51.27
22 218 ASIM ÇETİN BEŞTELSİZ 10K Erkek 55-59 00:22:57.93 00:48:08.30 00:44:50.25
23 328 SAMİ BOLAT ADANA MASTERLERİ SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:23:14.58 00:48:15.88 00:45:13.32
24 187 YUNUS GÖLGE TARSUS MASTERLERİ SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 35-39 00:22:31.25 00:48:22.14 00:45:23.92
25 34 İSA KUTLU URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 35-39 00:23:28.20 00:48:27.71 00:45:36.63
26 58 ZÜLKÜF ALMAZ URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 45-49 00:23:19.25 00:48:30.92 00:45:35.91
27 196 HÜSEYİN KARŞIGİL FERDİ 10K Erkek 40-44 00:23:07.30 00:48:40.65 00:45:52.43
28 343 AYHAN ÇULPAN FERDİ 10K Erkek 45-49 00:22:33.62 00:48:44.68 00:45:51.87
29 22 ÖMER SUNA FERDİ 10K Erkek 18-34 00:23:18.50 00:49:22.40 00:46:34.05
30 443 CİHAN ALAGÖZ FERDİ 10K Erkek 18-34 00:23:47.18 00:49:58.99 00:47:09.98
31 67 NECMİ TADIR ADANA MASTERLERİ SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 55-59 00:24:30.21 00:50:04.63 00:46:42.46
32 33 MURAT TOKUCU URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 35-39 00:23:56.14 00:50:43.49 00:47:55.35
33 338 HALİL ÖZKATAR URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:23:19.50 00:50:43.64 00:47:56.58
34 327 HİKMET YILMAZ ADANA MASTERLERİ SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:24:35.95 00:51:19.63 00:48:15.94
35 201 SEDAT GEYİK FERDİ 10K Erkek 45-49 00:23:52.30 00:51:36.58 00:48:45.30
36 472 MAHİR GÜNEŞ CLUBSPORIUM 10K Erkek 18-34 00:24:35.53 00:52:04.92 00:48:57.39
37 129 HABİB ERDOĞAN URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 45-49 00:24:53.68 00:52:10.82 00:49:20.44
38 221 MEHMET  ALİ DURMUŞ FERDİ 10K Erkek 45-49 00:25:16.14 00:52:17.59 00:49:30.48
39 444 SABRİ  DELİKANLI FERDİ 10K Erkek 50-54 00:25:15.81 00:52:22.07 00:49:34.61
40 54 MEHMET KUMCU URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 45-49 00:24:25.99 00:52:28.12 00:49:32.74
41 68 ALİ İHSAN KARAŞİN ADANA MASTERLERİ SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 50-54 00:24:11.96 00:52:29.75 00:47:46.85
42 216 İBRAHİM KURT ADANA MASTERLERİ SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 18-34 00:26:30.17 00:53:18.34 00:50:08.48
43 311 MUSTAFA SATIŞ FERDİ 10K Erkek 40-44 00:26:08.67 00:53:35.54 00:50:46.93
44 46 ABDULLAH AVŞAR FERDİ 10K Erkek 18-34 00:26:10.00 00:53:40.34 00:50:29.74
45 336 FEDAİ KÜRTÜL İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 10K Erkek 50-54 00:25:58.51 00:53:42.55 00:50:45.33
46 98 ORHAN ÜNLÜ İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:26:23.23 00:54:04.64 00:51:11.21
47 284 MURAT ÇAY FERDİ 10K Erkek 45-49 00:26:07.52 00:54:04.67 00:51:11.35
48 84 NAİL DURMUŞ ADANA MASTERLERİ SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:26:08.86 00:54:25.23 00:51:15.34
49 241 HALİL TUNA FERDİ 10K Erkek 60+ 00:26:51.08 00:55:10.65 00:52:18.07
50 6 FARUK DOĞAN ÇAYIROVA GENÇLER VE MASTERLER ATL. SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:27:42.39 00:55:17.54 00:52:14.49
51 30 LEVENT ESEN URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:26:26.14 00:55:25.25 00:52:33.44
52 188 YAKUP ÇİÇEK URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 18-34 00:25:40.14 00:55:42.84 00:52:48.69
53 21 AHMET FARUK İDRİSOĞLU URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:26:31.02 00:55:45.49 00:52:57.82
54 296 MUHAMMED  SİNAN BAYUK FERDİ 10K Erkek 18-34 00:25:58.57 00:55:49.98 00:52:55.97
55 465 MEHMET SAİT GÜÇ şanlıurfa  suruç 10K Erkek 18-34 00:27:07.56 00:55:56.89 00:53:09.05
56 242 MEHMET İSMET BEŞİK FERDİ 10K Erkek 55-59 00:26:56.25 00:56:02.16 00:53:13.48
57 15 ADNAN ERDİNÇ GÖNEÇLİ İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 10K Erkek 55-59 00:27:27.58 00:56:10.73 00:53:16.66
58 358 MALİK DEĞİRMEN ADANA MASTERLERİ SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 50-54 00:26:49.44 00:56:11.93 00:53:13.41
59 372 MEVLÜT BAYRAKTAR URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 18-34 00:28:09.79 00:56:20.54 00:53:16.51
60 207 FAİK ÇAP URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 45-49 00:27:15.43 00:56:28.28 00:53:36.12
61 148 MEHMET CULBAN URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 45-49 00:27:19.28 00:56:28.51 00:53:37.47
62 139 ERHAN ERTEN FERDİ 10K Erkek 18-34 00:27:15.63 00:56:40.89 00:53:53.24
63 360 ALİ FUAT KASMAN URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 45-49 00:27:54.28 00:56:45.49 00:53:56.97
64 419 MEHMET LALE URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 55-59 00:26:40.06 00:56:45.93 00:53:51.19
65 144 TURGUT SUTAŞ FERDİ 10K Erkek 40-44 00:27:18.57 00:56:50.29 00:53:57.70
66 208 AHMET KARA FERDİ 10K Erkek 18-34 00:27:34.50 00:56:52.60 00:53:57.90
67 314 İBRAHİM  DURAN KOCAELİ ATLETİZM KULÜBÜ 10K Erkek 45-49 00:27:52.95 00:56:55.53 00:53:54.73
68 464 KAZIM ŞENGÜL FERDİ 10K Erkek 40-44 00:26:56.94 00:57:24.52 00:54:34.29
69 325 MEHMET NUR UYANIK FERDİ 10K Erkek 18-34 00:25:47.32 00:57:29.87 00:54:34.74
70 134 HAMİT ÇALIŞ FERDİ 10K Erkek 50-54 00:27:16.87 00:57:41.64 00:54:49.72
71 324 İBRAHİM DERİCİOGLU FERDİ 10K Erkek 40-44 00:28:24.32 00:57:46.96 00:54:49.09
72 238 YAŞAR YARDIMCI URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 50-54 00:27:21.49 00:57:56.93 00:55:05.84
73 162 MEHMET ARSLAN URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 18-34 00:28:35.52 00:58:08.55 00:55:20.32
74 106 MEHMET KIZILELMA URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 50-54 00:28:05.19 00:58:10.43 00:55:07.07
75 462 HAKAN URUMDAŞ şanlı urfa 10K Erkek 18-34 00:27:59.72 00:58:15.11 00:54:58.66
76 269 YAVUZ AVAROĞLU FERDİ 10K Erkek 55-59 00:28:01.63 00:58:21.64 00:55:25.89
77 441 ERCAN CİMENAY FERDİ 10K Erkek 18-34 00:33:14.83 00:58:32.42 00:55:24.97
78 461 HÜSEYİN ÖNKOL FERDİ 10K Erkek 18-34 00:28:19.12 00:58:40.28 00:55:44.11
79 473 MUHİTTİN GÜRHAN SİİRT 10K Erkek 18-34 00:16:33.71 00:58:43.90 00:55:57.23
80 53 HÜSEYİN OĞUZ GENÇER FERDİ 10K Erkek 50-54 00:28:07.51 00:58:46.80 00:55:56.64
81 404 ÖMER DODANLI FERDİ 10K Erkek 45-49 00:29:15.28 00:58:51.19 00:56:03.20
82 495 FERHAT CİDİR FERDİ 10K Erkek 18-34 00:28:11.40 00:59:00.55 00:55:58.00
83 463 RAMAZAN ÇİFTÇİ FERDİ 10K Erkek 18-34 00:30:38.51 00:59:05.83 00:55:54.92
84 446 SEÇKİN AKA FERDİ 10K Erkek 35-39 00:28:59.34 00:59:39.16 00:56:42.08
85 353 YAŞAR DOĞAN ÇAYIROVA GENÇLER VE MASTERLER ATL. SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:27:41.37 00:59:57.29 00:56:52.18
86 339 TURGAY TURAN ÇAYIROVA GENÇLER VE MASTERLER ATL. SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 35-39 00:27:55.70 01:00:06.03 00:54:06.91
87 88 YÜCEL GÜVEN ÇAYIROVA GENÇLER VE MASTERLER ATL. SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 45-49 00:30:36.85 01:00:06.26 00:57:06.09
88 307 SITKI GÖNEN FERDİ 10K Erkek 50-54 00:28:55.52 01:00:11.48 00:57:24.75
89 306 MUSTAFA MERT FERDİ 10K Erkek 40-44 00:29:20.38 01:00:11.61 00:57:23.50
90 309 FEVZİ KAYNAK FERDİ 10K Erkek 50-54 00:28:54.20 01:00:11.65 00:57:21.31
91 308 ALİ AYAR FERDİ 10K Erkek 40-44 00:28:57.68 01:00:11.77 00:57:24.82
92 313 ORHAN ŞAHİN FERDİ 10K Erkek 50-54 00:28:59.76 01:00:11.89 00:57:24.51
93 445 SAVAŞ DEMİRPENÇE FERDİ 10K Erkek 35-39 00:29:05.24 01:00:12.06 00:57:18.22
94 135 Ö.FARUK KAZANCI FERDİ 10K Erkek 45-49 00:29:12.96 01:00:29.96 00:57:37.85
95 374 İBRAHiM HALİL ABUZETOĞLU URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 18-34 00:31:02.24 01:00:43.52 00:57:54.24
96 293 CABİR MIZRAKLI FERDİ 10K Erkek 40-44 00:29:29.19 01:00:55.97 00:58:03.40
97 116 CELALETİN  MIZRAKLI URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:31:38.65 01:01:19.98 00:58:14.68
98 212 İSMAİL AKBIYIK URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 35-39 00:29:22.66 01:01:27.53 00:58:35.50
99 169 FERİT ÇELİKER URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 50-54 00:29:37.10 01:01:34.25 00:58:36.17
100 403 SÜLEYMAN TURAN FERDİ 10K Erkek 35-39 00:29:16.66 01:01:46.01 00:58:58.67
101 24 MÜSLÜM KIRMIZI URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 18-34 00:29:42.78 01:02:10.76 00:59:16.68
102 427 MÜSLÜM CANBEYLİ FERDİ 10K Erkek 18-34 00:30:52.97 01:02:44.19 00:59:50.73
103 334 ÖZGÜR  YÜKSEL FERDİ 10K Erkek 18-34 00:31:05.98 01:02:55.91 01:00:04.20
104 466 MURAT ASLAN Şanıurfa 10K Erkek 35-39 00:29:28.07 01:02:59.62 01:00:07.66
105 295 ÖMER KESİK URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 18-34 00:30:52.21 01:03:05.84 01:00:12.40
106 32 MURAT TOPRAK URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:29:16.07 01:03:20.10 01:00:28.51
107 380 AHMET CELAL KILIÇ FERDİ 10K Erkek 18-34 00:31:24.72 01:03:32.09 01:00:21.26
108 432 MUSTAFA FATİH TAŞ FERDİ 10K Erkek 18-34 00:29:40.68 01:03:32.16 01:00:41.65
109 310 HÜSEYİN BOZKURT FERDİ 10K Erkek 45-49 00:30:07.23 01:03:54.70 01:01:05.37
110 488 MAHMUT  TOPRAK URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 35-39 00:30:06.36 01:03:54.74 01:01:03.75
111 347 AHMET GÜZELÇİÇEK FERDİ 10K Erkek 35-39 00:30:27.23 01:03:54.76 01:01:03.31
112 253 AHMET PİŞKİN URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 18-34 00:31:29.83 01:03:58.12 01:01:04.37
113 175 MEHMET ÖZER FERDİ 10K Erkek 40-44 00:31:39.14 01:04:01.34 01:00:55.82
114 31 MEHMET AVCI FERDİ 10K Erkek 40-44 00:31:33.66 01:04:11.46 01:01:14.01
115 421 İBRAHİM HALİL LALE URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 18-34 00:29:43.79 01:04:23.90 01:01:28.23
116 149 HALİL İBRAHİM GÜL ÇAYIROVA GENÇLER VE MASTERLER ATL. SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 35-39 00:31:44.27 01:04:25.31 01:01:23.23
117 18 MUSA YAZICI ÇAYIROVA GENÇLER VE MASTERLER ATL. SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:31:40.09 01:04:25.45 01:01:22.89
118 9 MUSTAFA AYYİLDİZ ÇAGET 10K Erkek 45-49 00:31:33.56 01:04:25.53 01:01:15.54
119 326 EREN KULAÇ FERDİ 10K Erkek 18-34 00:31:33.79 01:04:42.10 01:01:45.51
120 17 MUSTAFA KOÇ ÇAYIROVA GENÇLER VE MASTERLER ATL. SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 45-49 00:31:43.98 01:04:48.78 01:01:46.71
121 449 RAMAZAN KORNEK URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 18-34 00:30:35.09 01:05:01.83 01:02:10.42
122 117 ÖMER ALPAN URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 45-49 00:31:38.94 01:05:07.53 01:02:01.68
123 335 İBRAHİM  BAYRİ FERDİ 10K Erkek 55-59 00:31:20.71 01:05:11.32 01:02:07.65
124 244 İBRAHİM  ERASLAN FERDİ 10K Erkek 40-44 00:31:46.05 01:05:13.49 01:02:16.48
125 170 SAADETTİN ÇİCEK ADANA MASTERLERİ SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:31:42.08 01:05:20.54 01:02:09.71
126 340 TAMER ÇAMKIRAN ADIM ADIM 10K Erkek 40-44 00:32:26.63 01:05:28.43 01:02:18.98
127 8 ZAFER GÖKMEN ÇAGET 10K Erkek 50-54 00:31:19.42 01:05:40.05 01:02:38.56
128 72 AHMET DOĞAN FERDİ 10K Erkek 40-44 00:32:00.27 01:05:51.58 01:02:55.31
129 96 MEHMET MAZLUM ÖZPAĞDA MARATHONIST 10K Erkek 55-59 00:32:40.52 01:05:55.59 01:02:48.42
130 402 FUAT BUĞDAYBEY URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 45-49 00:32:35.75 01:06:32.95 01:03:39.58
131 275 VEYSEL ÇAPAN FERDİ 10K Erkek 35-39 00:31:47.74 01:06:33.31 01:03:33.40
132 111 MÜKREMİN KURNAZ ADANA MASTERLERİ SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 55-59 00:32:53.47 01:06:33.78 01:03:14.60
133 247 MEHMET BAGLI FERDİ 10K Erkek 35-39 00:31:46.49 01:06:40.14 01:03:44.88
134 40 SABRİ HERİŞ FERDİ 10K Erkek 60+ 00:32:59.03 01:07:04.75 01:04:00.80
135 23 M.HAKAN CÖMERT ÇAYIROVA GENÇLER VE MASTERLER ATL. SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 45-49 00:32:59.40 01:07:11.95 01:03:56.96
136 494 MEHMET DİLAN FERDİ 10K Erkek 18-34 00:31:34.36 01:07:29.32 01:04:25.79
137 254 MEHMET GÖKKAN URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 50-54 00:32:51.39 01:07:50.62 01:04:59.74
138 439 ZAFER POLAT FERDİ 10K Erkek 35-39 00:34:21.41 01:08:00.99 01:04:47.32
139 333 SELCUK DEMİR FERDİ 10K Erkek 18-34 00:34:45.30 01:09:17.08 01:06:18.24
140 390 MURAT GÖÇMEZ ÇAGET 10K Erkek 35-39 00:33:54.09 01:09:52.21 01:06:46.55
141 315 RÜŞTÜ SÖNMEZ FERDİ 10K Erkek 45-49 00:33:36.04 01:10:00.97 01:07:12.28
142 41 MEHMET ALTUNDAĞ URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 35-39 00:31:31.70 01:10:50.96 01:07:58.24
143 222 İRFAN AVCI URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 35-39 00:33:36.11 01:11:51.31 01:08:44.57
144 467 BEKİR GÜÇ Şanıurfa 10K Erkek 18-34 00:33:26.12 01:12:24.32 01:09:32.35
145 47 ÖMER USUK URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 35-39 00:35:34.38 01:12:29.67 01:09:38.49
146 500 M.ESAT BENEK FERDİ 10K Erkek 50-54 00:33:17.63 01:12:30.30 01:09:33.96
147 408 MEHMET FARUK YILDIZTEKİN FERDİ 10K Erkek 35-39 00:35:03.62 01:12:35.18 01:09:46.72
148 159 HUSEYIN TURMAK URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 45-49 00:33:54.40 01:12:40.08 01:09:46.16
149 460 ATİLLA DİNCER URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 40-44 00:35:09.07 01:13:42.11 01:10:46.34
150 154 HAKAN TOY FERDİ 10K Erkek 40-44 00:35:14.01 01:13:52.24 01:10:50.42
151 474 UMUT USUK FERDİ 10K Erkek 18-34 00:24:57.84 01:14:08.61 01:11:07.51
152 369 MUSTAFA HOCAOGLU FERDİ 10K Erkek 45-49 00:35:46.30 01:14:14.29 01:11:24.10
153 468 ÖMER TAŞLIDERE şanlıurfa 10K Erkek 18-34 00:35:57.39 01:14:31.18 01:11:14.94
154 190 BİRANT AKARSLAN FERDİ 10K Erkek 35-39 00:37:07.94 01:17:20.94 01:14:12.83
155 124 METİN AKKAYA URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 18-34 00:32:40.81 01:17:26.81 01:14:33.37
156 43 ŞAKİR  ŞÜKRÜ ERDÖL ÇAYIROVA GENÇLER VE MASTERLER ATL. SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 45-49 00:36:52.08 01:17:58.16 01:14:42.83
157 176 RAMAZAN ÇAĞLAR FERDİ 10K Erkek 40-44 00:38:42.36 01:19:18.26 01:16:25.63
158 45 İSMAİL UZUN FERDİ 10K Erkek 45-49 00:39:06.51 01:19:25.83 01:16:27.21
159 5 MUSTAFA DENİZ FERDİ 10K Erkek 50-54 00:37:55.28 01:20:16.95 01:17:22.20
160 483 AYHAN İZOLU FERDİ 10K Erkek 40-44 00:41:09.22 01:21:31.12 01:18:35.80
161 497 MEHMET TAMER ŞANLIURFA 10K Erkek 50-54 00:39:30.62 01:21:34.05 01:18:47.15
162 234 ÖMER ALTUN FERDİ 10K Erkek 40-44 00:39:58.31 01:22:08.62 01:19:07.67
163 304 SULEYMAN  HİCRİ URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 45-49 00:42:19.47 01:24:55.23 01:21:53.46
164 294 SERHAT  ANIL ATİLLA FERDİ 10K Erkek 18-34 00:41:43.20 01:25:39.01 01:22:45.28
165 191 ORHAN ÇEKİNMEZ FERDİ 10K Erkek 50-54 00:40:19.25 01:26:55.88 01:23:45.18
166 35 MURAT ÖZTÜRK ÇAYIROVA GENÇLER VE MASTERLER ATL. SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 35-39 00:40:15.89 01:26:55.99 01:23:41.23
167 257 BEKİR YÜMNÜ ÇAGET 10K Erkek 50-54 00:40:34.03 01:26:56.19 01:23:57.46
168 447 SEYYİT AHMET BAGMANCI URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 18-34 00:40:20.91 01:28:05.69 01:25:03.10
169 371 CUMHUR YILMAZ FERDİ 10K Erkek 18-34 00:43:23.59 01:32:11.76 01:29:05.93
170 475 MUHAMMED ARPACI URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 18-34 00:45:21.88 01:36:06.46 01:33:06.88
171 305 MİSBAH HİCRİ URFA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 10K Erkek 55-59 00:46:43.40 01:36:49.82 01:33:48.11
172 12 SUAT KOSE ÇAGET 10K Erkek 50-54 00:53:56.49 01:49:45.44 01:46:32.60
173 10 EROL KİYAK ÇAGET 10K Erkek 50-54 00:53:57.49 01:49:45.53 01:46:32.74
174 11 MUSTAFA KÖSE ÇAGET 10K Erkek 40-44 00:53:57.57 01:49:45.59 01:46:33.06